Inspektor ds. technicznych

Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych ”Stare Miasto”
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Wszystkie czynności związane z obsługą techniczną zarządzanych nieruchomości;

Odbiory/Komisje oraz nadzór nad robotami budowlanymi realizowanymi dla wspólnot mieszkaniowych.

-Bieżąca obsługa mieszkańców stacjonarna(biuro) /telefoniczna/internetowa(email) z zakresu działu technicznego .

-Konserwacja - zgłaszanie usterek/awarii oraz prac serwisowych na częściach wspólnych nieruchomości do firm branżowych(elektryka, wod-kan, c.o, budowlana, systemy domofonowe i monitoringu).

-Tworzenie oraz realizacja uchwał remontowych dla wspólnot mieszkaniowych.

-Pozyskanie i weryfikacja ofert wykonawczych pod względem techniczno-merytorycznym oraz kosztowym

-Prowadzenie książki obiektu budowlanego.

-Nadzór nad przeglądami technicznymi wykonywanymi w powierzonych nieruchomościach

-Korespondencja z administracją publiczną oraz organami architektoniczno-budowlanymi

-Udział w corocznych zebraniach wspólnot mieszkaniowych

-Kontrola oraz zatwierdzanie dokumentów księgowych: faktur, rachunków za wykonane usługi budowlane na rzecz wspólnot mieszkaniowych

Wymagania

-Wykształcenie średnie

-Umiejętność obsługi komputera w zakresie: Obsługa poczty email, Podstawowa znajomość środowiska Windows 10 i 11 oraz pakietu MS OFFICE(Word i Excel), Internet.

-Umiejętność pracy w zespole.

-Odpowiedzialność i Komunikatywność.

-Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

-Umowa na czas określony.

-Wynagrodzenie: 4 400 zł - 5 000 zł brutto/mies.

W CV prosimy zamieścić klauzule: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Usług Mieszkaniowych Stare Miasto Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)