Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.03.2024
PORADNIA EFFECTA Agnieszka Jeżewska

Dietetyk - właściciel poradni

  • Mazowieckie

Dietetyk

Kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Od 2010 roku rozwijam w Polsce koncepcję prowadzenia dochodowego biznesu w branży dietetycznej.

Dzięki Naszym błędom, sukcesom i doświadczeniu Ty możesz rozwijać się jeszcze szybciej. Niezależnie z jakiego miasta w Polsce czy na świecie łączymy się.

Jesteśmy nie do zatrzymania i wiem, że niedługo będziemy jedną z przodujących koncepcji tej dziedziny na świecie.

Dzięki skutecznym metodom pozyskiwania i prowadzenia klientów, stanowimy zespół poradni najlepiej polecanych w kraju.

Zakres obowiązków

Zanim jeszcze zaczniemy współpracę, dostajesz konkretne przeszkolenie

➡️ JAK ROZPOCZĄĆ BIZNES DIETETYCZNY, a później jak rozwijać swoją firmę.

1️⃣Na początku przygotuję Cię do prowadzenia własnej poradni - dostaniesz ode mnie odpowiednie przeszkolenie z zakresu pozyskiwania, prowadzenia i utrzymania klientów - szkolenia prowadzone są jednocześnie stacjonarnie i online;

2️⃣Następnie wybierzemy najlepsze miejsce na Twoja wymarzoną Poradnię i zaczniemy Cię mocno promować. Pomagam Ci pozyskać środki na otwarcie Twojej Poradni;

3️⃣Cały czas przechodzisz kolejne szkolenia z zakresu prowadzenia klientów, a w międzyczasie piszemy biznesplan Twojej działalności i pomagam Ci w przygotowaniu planu operacyjnego;

4️⃣Wybieramy odpowiedni sprzęt do Twojej Poradni i zwiększamy działania marketingowe Twojej przyszłej firmy;

5️⃣Po oficjalnym otwarciu Twojej Poradni przechodzisz intensywne 90 dni, podczas których dalej odbywają się szkolenia, a my planujemy dokładnie każdy tydzień Twojej pracy w poradni, żeby trafiało do niej jak najwięcej klientów;

6️⃣Pomagam Ci pozyskać minimum 10 klientów miesięcznie oraz ich utrzymać, tak aby po okresie 90 dni Twoja Poradnia liczyła już 30 klientów;

7️⃣ A szczegóły oraz co będzie dalej pozostawiam już na Naszą indywidualną rozmowę.

Wymagania

✔️Masz ducha przedsiębiorcy i chcesz nauczyć się prowadzenia własnej Poradni w zespole w oparciu o gotowy model biznesowy;

✔️ Lubisz angażować się w to, co robisz na 110%

✔️Chcesz dołączyć do grona specjalistów, którzy nieustannie chcą się szkolić i rozwijać;

✔️Koncentrujesz się na rozwiązaniach, nie problemach;

✔️Lubisz wyzwania i pracę w zespole;

✔️ Prowadzisz zdrowy tryb życia.

Oferujemy

To oferujemy

✔️Sprawdzony system pozyskiwania klientów stacjonarnie i online;

✔️Szkolenia z zakresu prowadzenia biznesu w branży dietetycznej;

✔️certyfikowany kurs dietcoachingu za efekty Twojej pracy;

✔️Pracę w zgranym i otwartym zespole, wzajemne wsparcie i inspiracje;

✔️Naukę prowadzenia konsultacji diagnostycznych i indywidualnego treningu żywieniowego;

✔️Nowatorską ofertę, łączącą dietetykę, psychologię, suplementację i rozwój osobisty;

✔️Możliwość nauki krok po kroku zawodu dietetyka;

✔️Stałe wsparcie w prowadzeniu klientów;

✔️Możliwość dodatkowego dochodu ze sprzedaży suplementów diety, przebadanych klinicznie suplementów diety, sprawdzonej firmy;

✔️Możliwość wypracowania dochodu pasywnego na rynku polski i rynkach zagranicznych;

✔️Liczne kursy i szkolenia: platforma szkoleniowa z udostępnionymi kursami oraz stałe wsparcie w rozwoju biznesu.

Chcesz poznać mnie lepiej?

Mój Facebook:

Mój Instagram:

  • Administratorem danych osobowych jest PORADNIA EFFECTA Agnieszka Jeżewska 02-692 Warszawa Jadźwingów 2, NIP: 5213453260. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PORADNIA EFFECTA Agnieszka Jeżewska 02-692 Warszawa Jadźwingów 2, NIP: 5213453260 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.