Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Product Manager (branża instalacyjna)

Personia
  • Gdańsk, pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta, polskiej firmy Invena zajmującej się dystrybucją i produkcją baterii łazienkowych i kuchennych, a także armatury do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Product Manager

Lokalizacja: Gdańsk lub Koszalin

Tryb pracy: 3 dni w biurze/2 dni zdalnie

Twój Zakres Obowiązków:

Rozwój Sprzedaży - kreowanie strategii i identyfikacja nowych możliwości na rynku.
Odpowiedzialność za kształtowanie polityki cenowej.
Aktywne wdrażanie nowych produktów.
Przygotowywanie prognoz sprzedaży oraz zestawień rentowności.
Zarządzanie cyklem życia produktów.
Śledzenie trendów rynkowych.
Tworzenie kreatywnych strategii promocji i marketingu.
Przygotowywanie skutecznych analiz danych rynkowych.
Prowadzenie szkoleń produktowych dla zespołu i klientów.
Wsparcie Działu Inwestycji - współpraca przy przygotowywaniu zestawień ofertowych.

Aplikuj, jeśli posiadasz:

Wykształcenie wyższe techniczne.
2-letnie doświadczenie w wdrażaniu produktów na rynku polskim i europejskim.
Biegłe poruszanie się po forach internetowych i grupach dyskusyjnych.
Komunikatywną znajomość języka angielskiego - wykorzystywany na co dzień w kontaktach międzynarodowych.
Umiejętność pracy w zespole.
Samodzielność, decyzyjność, inicjowanie zmian - gotowość do aktywnego działania.
Czynne prawo jazdy kat. B.
Gotowość do podróży służbowych (średnio 2 razy w tygodniu).

Jako członek zespołu otrzymasz:

Samodzielne stanowisko i rozwojowy zakres zadań.
Kwartalny system premiowy.
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku.
Pakiet szkoleń onboardingowych - pełne wsparcie w okresie wdrożenia.
Zespół, który Inspiruje ludzi: razem robimy niemożliwe, możliwym!