Specjalista ds. technicznych

Bielskie Centrum Psychiatrii w Bielsku-Białej
  • Bielsko-Biała, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
Opiniowanie lub rekomendowanie rozwiązań wymagających wiedzy konstrukcyjno-budowlanej.
Szacowanie zakresu robót budowlanych, przygotowywanie projektów zapytań ofertowych oraz zbieranie i analiza ofert.
Przygotowanie niezbędnych informacji i dokumentacji w celu wyłonienia wykonawcy usług, dostaw i robót budowlanych, w tym m.in. szacowanie wartości zamówienia, opisu przedmiotu zamówienia, danych techniczno - organizacyjnych do projektów umów.
Przygotowanie i przekazywanie wykonawcy usług, dostaw i robót budowlanych niezbędnej dokumentacji w celu realizacji zamówieni.
Organizacja, koordynacja, nadzorowanie i odbiór robót budowlanych, w tym współpraca z kierownikami budowy, robót i projektantami.
Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zgodności z zapisami umowy i PZP.
Przygotowanie niezbędnych wniosków i dokumentacji w celu uzyskania opinii i decyzji o pozwoleniu na budowę lub o zgłoszeniu realizacji remontów lub inwestycji oraz zgłoszenia zamiaru budowy.
Udział w pracach komisji przetargowych oraz organizacja i uczestnictwo w odbiorach technicznych, organizowanie i przeprowadzanie przeglądów technicznych w okresie gwarancji.
Doraźna koordynacja i nadzorowanie usług obsługi technicznej nieruchomości.
Realizacja założeń planu rzeczowo-finansowego.
Weryfikacja zgodności operacji gospodarczych.
Dbanie o infrastrukturę obiektów i bezawaryjne funkcjonowanie wszystkich struktur.
Pozyskiwanie dotacji związanych z obsługą inwestycyjną.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo ogólne / konstrukcje oraz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w budownictwie, utrzymaniu technicznych obiektów lub wykształcenie średnie techniczne z uprawnieniami oraz doświadczenia w kierowaniu robotami budowalnymi / utrzymaniu technicznym obiektów.
Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym.
Praktyczna znajomość przepisów Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Ustawy Prawo Budowlane, Prawo o Zagospodarowaniu Przestrzennym
Doświadczenie w analizie dokumentacji projektowej, kontroli postępu prac projektowych i wykonawczych (budowlano-remontowych) oraz koordynacji i nadzorze nad realizacją robót remontowych i odbiorach technicznych.

Mile widziane:
Uprawnienia budowlane w branży konstrukcyjno-budowlanej.
Umiejętność kosztorysowania robót , czytanie rysunku technicznego,
Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu technicznym nieruchomości
publicznych i prowadzeniu Książki Obiektu Budowlanego.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)