Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Recepcjonista, kasjer

KOBOS S.J.
  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Autoryzowany dealer samochodowy TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko Recepcjonista, kasjer.

Miejsce pracy: Nowy Targ, ul. Lotników 5B.

Opis stanowiska:
Realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem recepcji
Obsługa kasy fiskalnej
Obsługa klientów i gości odwiedzających firmę
Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Dbanie o sprawny obieg dokumentów
Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
Wsparcie administracyjne dla wszystkich pracowników
Sporządzanie pism, analiz, zestawień i obliczeń (raporty, dokumenty, statystyki)
Współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Znajomość obsługi kasy fiskalnej będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu i urządzeń biurowych
Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista
Prawo jazdy kat. B.,

Oferujemy

Rozwojową pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Atrakcyjny system wynagradzania
Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Stałe godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego na stronie: .
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ).”