Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Praca na stanowisku Key Account Manager

Neomesse Sp. z o.o. Sp.k.
  • Kraków, małopolskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Neomesse to wiodąca firma specjalizująca się w indywidualnych zabudowach targowych. Realizujemy projekty w Polsce, w Europie i na świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko
KEY ACCOUNT MANAGER
Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie klientów z rynku polskiego jak i rynków zagranicznych
• Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
• Wykonanie, realizacja i aktualizacja harmonogramu projektu
• Zarządzanie projektami oraz regularna współpraca ze wszystkim działami w firmie
• Dbanie o markę Firmy i rozwój sprzedaży (uczestnictwo w spotkaniach, prowadzenie negocjacji).

Wymagania

• Doświadczenie w branży marketingu wystawienniczego lub eventowego
• Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
• Duża samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków

Co oferujemy
• Pracę w doświadczonym, zgranym i sympatycznym zespole
• Forma współpracy do uzgodnienia – umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, umowa B2B
• Wymiar czas pracy: poniedziałek – piątek, 8h /dzień
• Narzędzia pracy (telefon, komputer,)
• System wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży (podstawa plus system prowizyjny)
• Po okresie próbnym - pakiety medyczne, ubezpieczenie na życie (Compensa) oraz karta sportowa Multisport.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: @
w tytule wpisując: KEY ACCOUNT MANAGER

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."