Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Key Account Manager (branża POS) CAŁA POLSKA

Coberon Chronos Group
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Obecnie dla naszego klienta z branży opakowań oraz materiałów POS, poszukujemy osoby na stanowisko:
Key Account Manager (branża POS)

Zakres obowiązków
• Sprzedaż produktów z obszaru permanentnych materiałów POS.
• Pozyskiwanie nowych, strategicznych klientów.
• Wspieranie klientów przy opracowywaniu i realizacji nowych projektów.
• Koordynacja działań związanych z zapewnieniem jakości produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz monitorowanie realizacji zamówień produkcyjnych.
• Regularna analiza możliwości rynku i trendów rynkowych oraz podejmowanie działań na rzecz jego rozwoju.
• Monitorowanie rynku i pozyskiwanie wiedzy na temat działań konkurencji.
• Współpraca z działem finansowym w zakresie pozyskiwania danych finansowych oraz współpraca z innymi działami firmy

Wymagania
• Min 2 letnie doświadczenie w branży sprzedaży produktów z obszaru permanentnych lub/i tekturowych materiałów POS.
• Znajomość technik sprzedaży,
• Umiejętności negocjacyjne,
• Znajomość produktu i branży permanentnych lub/i tekturowych materiałów POS.
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
• Wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne mile widzine
• Umiejętność samodzielnego poszukiwania potencjalnych klientów i budowania relacji biznesowych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Stałe wynagrodzenie wzbogacone o premię uzależnioną od osiąganych wyników i realizacji zadań
• Możliwość rozwoju zawodowego i prowadzenia własnych projektów

Zachęcam do przesłania swojego aktualnego Cv na adres @