Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole SZCZĘŚLIWE DZIECKO
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Nauczyciel

Umowa o pracę

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole "SZCZĘŚLIWE DZIECKO" w Mielcu poszukuje do swojego zespołu nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli jesteś kreatywnym, zaangażowanym nauczycielem z pasją do pracy z najmłodszymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko :)

OBOWIĄZKI
Współpraca z nauczycielami i specjalistami w celu zapewnienia najlepszego wsparcia dzieciom
Prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnych z podstawą programową
Organizacja i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe pedagogiczne - Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna (może być w trakcie czwartego lub piątego roku)
Doświadczenie w pracy z dziećmi
Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych zajęć

OFERUJEMY
Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się zespole;
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)