Kadrowa/Kadrowy

Instytut Fizjologii Roślin PAN
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: KADROWA / KADROWY

Opis stanowiska:
- prowadzenie spraw związanych z obsługą kadrową pracowników,
doktorantów, umów cywilno-prawnych,
- zgłoszenia pracowników do ZUS w programie PŁATNIK,
- ewidencja spraw pracowniczych w systemie COMARCH ERP OPTIMA,
- prowadzenie spraw socjalnych,
- weryfikacja badań lekarskich, spraw bhp,
- obsługa systemu POLON w zakresie aktualizacji wpisów dotyczących
pracowników naukowych,
- sporządzanie sprawozdań związanych z kadrami,
- prowadzenie spraw związanych z delegacjami krajowymi i zagranicznymi.

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
znajomość Kodeksu Pracy, ubezpieczeń społecznych, programu PŁATNIK,
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, lojalność, terminowość.
- znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- znajomość programu Kadry i płace COMARCH ERP OPTIMA.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)