Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

KOSZTORYSANT w firmie ogólnobudowlanej

Instbud
  • Gdów, małopolskie pow. wielicki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma specjalizująca się w robotach ogólnobudowlanych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, drogowych i renowacyjnych poszukuje osoby na stanowisko KOSZTORYSANT

Wymagania

• doświadczenie w pracy na wskazanym lub podobnym stanowisku
• doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów z branży wodno-kanalizacyjnej, drogowej oraz ogólnobudowlanej
• umiejętność kosztorysowania za pomocą programu kosztorysowego
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
• znajomość branży budowlanej
• dobra organizacja pracy
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość programu AutoCAD mile widziana
• precyzja, skrupulatność, dokładność
• analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty
• prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
• kosztorysowanie robót budowlanych i przygotowanie ofert
• wykonywanie przedmiarów i obmiarów do wycen na podstawie dokumentacji projektowej
• analiza rysunków technicznych
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców materiałów
• formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej do inwestorów

Oferujemy

• w pełni wyposażone stanowisko pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji na adres biuro(at)instbud.eu lub kontakt telefoniczny: , .

W przesyłanych zgłoszeniach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.