Elektrotechnik

Elektroline S.A. Oddział w Polsce
  • Częstochowa, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Montaż oraz serwis napędów zwrotnic tramwajowych
• Podłączanie i programowanie szaf sterowniczych
• Wykonywanie elektrycznych obwodów torowych
• Monitoring stanu napędów
Nasze wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe techniczne - elektrotechnika
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Podstawowa znajomość obsługi pakietu Office
• Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole
• Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
• Dyspozycyjność czasowa w zakresie organizacji pracy i wyjazdow służbowych – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
• Uprawnienia SEP
• obsługa programu Autocad
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
To oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
• Rozwój i szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Miłą atmosferę w zgranym zespole współpracowników

Benefity:
• Dofinansowanie ubezpieczenia na życie
• Prywatna opieka medyczna
• Karta lunch
• Karta sportowa
• Spotkania integracyjne
• Paczki mikołajkowe dla dzieci naszych pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: @ . W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)