Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Specjalista ds marketingu z językiem angielskim

Schwander Polska
  • Podegrodzie, małopolskie pow. nowosądecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Specjalista ds. marketingu z językiem angielskim

Schwander Polska zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. marketingu z językiem angielskim

Opis stanowiska:

· redagowanie i tłumaczenie tekstów związanych z bieżącą działalnością podmiotu

· tłumaczenie tekstów na stronę www i na media społecznościowe firmy

· budowanie pozytywnego wizerunku firmy za pomocą publicznych narzędzi komunikacji tj. strona internetowa, social media (FB, Linkedin),

· komunikacja z klientem i monitoring mediów

· tłumaczenie tekstów technicznych i ogólnych z j. angielskiego na j. polski i odwrotnie

· opracowywanie tłumaczonego tekstu pod względem stylistycznym, językowym i formalnym

· tłumaczenia ustne konwersacji np. podczas spotkań, szkoleń, konferencji, prezentacji

Wymagania

· biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1

· wykształcenie wyższe (preferowany kierunek; filologia angielska)

· znajomość narzędzi i pakietu Office (Excel, Power Point, World),

· doskonałe umiejętności komunikacyjne, przygotowywanie informacji oraz redagowanie tekstów, zarówno w języku polskim i angielskim

· swoboda wyrażania myśli w słowie pisanym

· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

· dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

· dyspozycyjność

Oferujemy

· atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

· stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

· praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30

· pracę w młodym, dynamicznym zespole

· możliwości rozwoju zawodowego

· karta MultiSport

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail @