Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

OPERATOR MASZYN

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ponad 1000 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Nasze procesy produkcyjne, to głównie obróbka metali - jest to produkcja zautomatyzowana, realizowana na maszynach sterowanych numerycznie. W Eaton szczególnie cenimy przestrzeganie naszych wysokich standardów BHP oraz zaangażowanie Pracowników w życie organizacji – np. poprzez zgłaszanie pomysłów na usprawnienia, udział w warsztatach, a także uczestnictwo w licznych grupach zainteresowań oraz akcjach charytatywnych.

Jesteśmy jednym z największych i najważniejszych zakładów Eaton w Europie. Poszukujemy Pracowników ze względu na ciągły rozwój obszarów produkcyjnych oraz stały wzrost zamówień.

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych.
  • Ustawianie maszyn zgodnie z planem produkcyjnym – po uprzednim przeszkoleniu.
  • Kontrola wyrobów zgodnie z instrukcjami.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie zasad BHP, przepisów ochrony środowiska i procedur jakościowych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4-brygadowym.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dużym atutem w pracy u nas będą umiejetności techniczne (majsterkowanie, dokonywanie prostych napraw).

Oferujemy

  • Bezpieczne środowisko pracy.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.
  • Wparcie opiekuna wdrożenia.
  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport.
  • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.
  • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.
  • Program poleceń pracowników.
  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.
  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.
  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • OBOWIĄZEK INFORMACYJNY  dla kandydatów do pracy

    (art. 13 ust. 1 i 2 RODO)

    Z uwagi na to, że jesteś kandydatem do pracy w naszej firmie chcielibyśmy przekazać Tobie kilka ważnych informacji.

    1. KTO JEST ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH?
    Administratorem Danych Osobowych jest Eaton Automotive Systems sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Rudawka 83, 43-382 Bielsko-Biała tel. 33 499 37 02 email: rekrutacja2@eaton.com (dalej: Eaton)

    2. JAKA JEST PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH? DLACZEGO WŁAŚCIWIE PRZETWARZAMY TWOJE DANE?
    Przetwarzamy Twoje dane, ponieważ wyraziłaś/eś na to swoją zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO*).

    3. KTO MOŻE BYĆ ODBIORCĄ TWOICH DANYCH?
    Odbiorcom Twoich danych mogą być nasi pracownicy, podmioty z nami współpracujące takie, jak np. podmioty realizujące wysyłki, operatorzy pocztowi, dostawcy usług IT, agencje rekrutacyjne, agencja ochrony w Eaton oraz podmioty z nami powiązane.

    4. JAK DŁUGO BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE?
    Twoje dane będą przechowywane przez okres trwania bieżącej rekrutacji, a po tym okresie jedynie, jeśli udzielisz dodatkowej zgody w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach, bądź jeżeli rekrutacja zostanie zakończona  z powodzeniem i podejmiemy kolejne kroki celem zatrudnienia Cię w naszym przedsiębiorstwie. W takim przypadku jednak, ponownie poinformujemy Cię o celu i podstawie prawnej przetwarzania Twoich danych. Jeżeli wyrazisz zgodę w związku z rekrutacją na przyszłość, Twoje dane będziemy przetwarzali przez okres 3 lat od czasu uzyskania Twojej zgody.

    5. JAKIE MASZ PRAWA?
    Masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, a także możesz zgłosić sprzeciw w dowolnym momencie. Masz prawo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Możesz cofnąć wyrażoną zgodę/zgody w dowolnym momencie, co jednak nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie skutkuje niemożliwością wzięcia udziału w bieżącej lub przyszłej rekrutacji. Jeżeli chcesz wycofać udzielone zgody, wyślij maila na adres” rekrutacja2@eaton.com . W temacie maila należy wpisać „Wycofanie zgód”.

    Nie podejmujemy zautomatyzowanych decyzji w odniesieniu do Twoich danych. Eaton zastrzega sobie prawo do praktycznej weryfikacji wiedzy i umiejętności wymaganych na określonym stanowisku.

    * RODO, czyli ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Eaton Automotive Systems Sp. z o.o., , REGON 072908778, , ul.Rudawka 83, , 43-382 Bielsko-Biała, NIP: 9372422570zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.