KONSERWATOR-ŚLUSARZ/SPAWACZ

MADIKAM PAWEŁ MÓŁKA
  • Krynica-Zdrój, małopolskie pow. nowosądecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

"MADIKAM" Paweł Mółka to zakład uboju i przetwórstwa mięsa o ugruntowanej pozycji w branży mięsnej, działający od ponad 10-ciu lat, z siedzibą w Mochnaczce Wyżnej .

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

kwota netto: 6 000,00 zł

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- analiza przyczyn awarii maszyn i urządzeń oraz podejmowanie działań prewencyjnych,

-zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych poprzez przeprowadzanie terminowych przeglądów i konserwacji,

-uczestnictwo w pracach związanych z remontami maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną,

-wykonywanie prac o charakterze spawalniczo- ślusarskim (spawanie, cięcie, szlifowanie),

-zgłaszanie potrzeb dotyczących niezbędnych części zamiennych,

-udział w instalacji i uruchomieniach nowych linii technologicznych,

-uczestnictwo w pracach remontowych i naprawczych na terenie zakładu produkcyjnego.

NASZE WYMAGANIA:

-wykształcenie minimum średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe ,

-doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu (mechanik/elektryk/automatyk),

-uprawnienia spawalnicze,

-umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,

-umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych, dokładność, staranność.

TO OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę plus premia uznaniowa,

-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

--wyżywienie,

-stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku .

Zainteresowanych prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą poufności danych.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)