Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Technik Utrzymania Ruchu

Quality Control Innovation System
  • Polkowice, dolnośląskie pow. polkowicki

Inżynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Utrzymanie w ruchu maszyn w zakresie elektryki i mechaniki
- Prowadzenie przeglądów, bieżąca konserwacja maszyn w podległym obszarze
- Usuwanie i analiza awarii
- Szukanie i wdrażanie działań usprawniających funkcjonowanie parku maszynowego
- Uczestnictwo w uruchomieniach nowych maszyn i instalacji
- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi zasadami

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Chęć do dalszego rozwoju w obszarze Utrzymania Ruchu
- Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju w strukturach
- Zdolności analitycznego myślenia
- Umiejętność współpracy w zespole
- Gotowość do pracy w systemie 3 lub 4 brygadowym

Mile widziane
- Znajomość zagadnień z zakresu elektryki i mechaniki

Oferujemy
- umowa o prace
- premie frekwencyjna, kwartalna
- dodatki nocne i za pracę w systemie 3-4 brygadowym