Grafik kreatywny, Kraków/hybrydowo

HR Project Sp zoo
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży marketingowej poszukujemy osoby na stanowisko: Grafik kreatywny (Kraków). Możliwość pracy hybrydowej.

Obowiązki:
przygotowanie koncepcji graficznych, KV, layoutów różnego typu publikacji;
opracowywanie koncepcji graficznych na potrzeby komunikacji w social mediach;
projektowanie layoutów materiałów drukowanych (foldery, reklamy, outdoor);
skład publikacji;
przygotowanie materiałów do druku;

Oczekiwania:
minimum 4 lata na podobnym stanowisku;
umiejętność projektowania systemów identyfikacji wizualnej na poziomie podstawowym;
bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Adobe XD;
bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu DTP;
umiejętność retuszu produktowego;
wysoki poziom dokładności;
umiejętność pracy w zespole;
umiejętność pracy pod presją czasu;
wyczucie estetyczne i kreatywność;
zainteresowanie trendami w designie;

Mile widziane:
przynajmniej podstawowa znajomość Adobe After Effect, Premiere Pro;
umiejętność projektowania na potrzebę Web (layouty stron);
wykształcenie kierunkowe;

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę/ kontraktu B2B;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
Możliwości rozwoju;
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kompetencji;
Benefity (do uzgodnienia).

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)