Specjalistę ds. gospodarki zasobami mieszkaniowymi

GSM Ziemowit
  • Lędziny, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres zadań:

zapewnienie bezpieczeństwa oraz sprawności użytkowej w administrowanych budynkach mieszkalnych i obiektach poprzez nadzór nad właściwą obsługą techniczną, sanitarno-porządkową, bezpieczeństwo użytkowania zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie, inicjowanie nowych rozwiązań usprawniających realizację zadań w obsługiwanych nieruchomościach.

Wymagania konieczne:

wykształcenie minimum średnie (najlepiej budowlane), znajomość aktualnych przepisów prawa, w szczególności: Prawa budowlanego, Rozporządzeń MSWiA w sprawie warunków technicznych użytkowania budynków mieszkalnych, Kodeksu Cywilnego i Kodeksu Postępowania Administracyjnego w niezbędnym zakresie, Prawa Spółdzielczego i Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, znajomość MS Office, zdolności do samodzielnej organizacji pracy, komunikatywność, otwartość w zdobywaniu nowej wiedzy i doskonaleniu zawodowym.

Mile wiedziane:

uprawnienia budowlane, doświadczenie zawodowe w zarządzaniu nieruchomościami, umiejętność wykonywania kosztorysów oraz obsługi programu NORMA PRO, uprawnienia emerytalne.

Wymiar zatrudnienia: do uzgodnienia.

Oferty należy składać do dnia 24 listopada 2023 r.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)