Księgowa do Hospicjum Domowego w Myszkowie

Siloe
  • Myszków, śląskie pow. myszkowski

Księgowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą działającą w branży medycznej od 2014 roku. Od początku powstania Siloe mieliśmy jeden cel – pomagać osobom nieuleczalnie chorym, potrzebującym, doświadczonym przez los.

Nasza działalność jest wielowymiarowa – świadczymy usługi w zakresie medycyny, pielęgniarstwa, fizjoterapii i psychologii, a także od niedawna prowadzimy sklep medyczny i wypożyczalnię sprzętu medycznego. Swoją działalnością, poprzez profesjonalną, wielodyscyplinarną, zespołową opiekę medyczną prowadzoną przez odpowiednio wykształcony personel medyczny, skupiamy się na leczeniu objawowym, łagodzeniu cierpień fizycznych, psychicznych i duchowych osób przewlekle, często nieuleczalnie chorych oraz wspieramy rodziny naszych pacjentów.

Swoje działania koncentrujemy na poprawie jakości życia chorych i ich rodzin. Obejmujemy opieką pacjentów z poszanowaniem ich przekonań osobistych i religijnych. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze, pielęgniarki, psycholodzy i rehabilitanci, ludzie z pasją i doświadczeniem.

Opieką paliatywną nazywamy całościową opieką sprawowaną nad pacjentem, a także jego rodziną, która obejmuje leczenie objawowe pacjentów chorujących na nieuleczalne, postępujące choroby nowotworowe niepoddające się leczeniu przyczynowemu, ale również na niektóre choroby nienowotworowe, w znacznym stopniu ograniczające życie chorych. Stosowane leczenie obejmuje zapobieganie i uśmierzenie bólu oraz innych objawów somatycznych, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych.

Zapewniamy opiekę lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną oraz wsparcie psychologiczne pacjentów i ich rodzin w okresie choroby i osierocenia.

Usługi medyczne z zakresu Poradni Medycyny Paliatywnej oraz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej świadczy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe. Świadczenia są dla pacjentów bezpłatne, realizowane w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W związku z powiększeniem obszarów działalności Hospicjów Domowych Siloe w województwie śląskim szukamy:
księgowej/księgowego do Hospicjum Domowego w Myszkowie,

która będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę księgową kilku podmiotów gospodarczych.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie zarządzanie dokumentacją księgową, przygotowywanie jej do rozliczeń oraz ścisłą współpracę z zewnętrzną firmą księgową.
Po naszej stronie jest obrót i przygotowanie dokumentów do księgowości.

Zakres Obowiązków:
Prowadzenie pełnej księgowości spółki handlowej.
Zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości (UoR) oraz innymi przepisami prawa.
Weryfikacja i księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupów zgodnie z aktualnymi przepisami CIT.
Uzgadnianie sald rozrachunków należności i zobowiązań.
Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych.
Zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości, w tym obowiązek raportowania do US, GUS, i inne.
Wstępne sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów.
Kalkulacja podatku CIT, VAT, JPK_VAT, PIT, przygotowywanie i składanie deklaracji.
Kompleksowa koordynacja procesów zamknięcia miesiąca i roku, w tym przygotowywanie raportów finansowych.

Nasze

Wymagania

Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość) minimum średnie ekonomiczne.
Praktyczna znajomość i umiejętność stosowania prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT) oraz zasad rachunkowości.
Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność oraz zdolność analitycznego myślenia.
Operatywność oraz umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji.
Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia do omówienia.
Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chce dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do przesłania aplikacji!

Dane kontaktowe do nas :
Prosimy o kontakt pod numerem lub mailowo @
Więcej na stronie

Klauzula CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zapraszamy
Zespół Siloe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)