Pracownik utrzymania ruchu

Ted Gifted
  • Komorniki, wielkopolskie pow. poznański

Inżynier

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku poligrafii od 13 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych ( leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki).
Nasza strona to

Podstawowe obowiązki:

• utrzymanie ciągłości produkcyjnej i usuwanie bieżących awarii,
• bieżąca kontrola stanu maszyn i urządzeń,
• diagnostyka i identyfikacja uszkodzeń maszyn i urządzeń technicznych,
• wykonywanie napraw, przeglądów oraz prac konserwacyjnych,
• opracowaniem harmonogramu konserwacji i napraw maszyn i urządzeń.
• zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją usług serwisowych
• prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
• Udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
• analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych

Nasze wymagania:
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie atutem
• samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz odpowiedzialność,
• uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
• Przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość mechaniki prostych maszyn

Co oferujemy:
umowę o prace
pracę od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość skorzystania z benefitu Multisport

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bf Promotion z siedzibą w Plewiskach przy ul. Żytniej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)