Sales person (j. niemiecki lub hiszpański lub francuski)

WOST S.A.
  • Rzeszów, podkarpackie

Handlowiec

Umowa o pracę

Spółka Walcownie Ostrowieckie WOST, działająca w branży stalowej, w związku ze stałym dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży poszukuje pracowników do Działu Handlowego.

Miejsce pracy: Głogów Małopolski /k. Rzeszowa.

Nasze produkty - profile stalowe - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Zapraszamy Cię do aplikowania, jeżeli szukasz rzetelnej firmy, w której możesz wykorzystywać swoje umiejętności, ale też zdobyć nowe kompetencje. Współtworzymy dynamicznie rozwijającą się strukturę, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
- obsługa aktualnej bazy klientów
- rozwój sprzedaży - poszukiwanie nowych rynków
- umiejętne budowanie długotrwałych relacji z Klientami
- przygotowywanie ofert na bazie wytycznych
- praca w Systemie klasy ERP - niezbędna znajomość j. polskiego

Nasze wymagania:
- biegła znajomość jednego wybranego języka obcego: niemiecki / hiszpański / francuski / angielski
- biegła znajomość MS Office
- umiejętność analitycznego myślenia
Oczekiwane predyspozycje:
- dobra organizacja pracy
- komunikatywność i otwartość
- nastawienie na realizację celów
- umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- samodzielność w działaniu
- szkolenia z j. angielskiego w godzinach pracy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
- pracę od poniedziałku do piątku z możliwością rozpoczynania w godz. od 07:00 do 09:00
- konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz premiowy system nagród
- interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

Nie czekaj, zaaplikuj już dziś i rozpocznij z nami fascynującą karierę!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)