Kosztorysant / majster

MROZEK Polska sp. z o.o. Sp.k.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Czeska firma MROZEK z 30 - letnim doświadczeniem w branży budowlanej poszukuje do swojego oddziału w Polsce specjalisty ds. kosztorysowania z opcją doraźnego nadzoru prowadzonych robót.

Zakres obowiązków
• analizowanie dokumentacji technicznej oraz sprawdzanie pozwolenia na budowę
• kosztorysowanie planowanych prac rozbiórkowych
• zajmowanie się organizacją przebiegu prac nadzorowanie podległych pracowników i wykonywanych przez nich robót
• zabezpieczanie terenu budowy
• rozliczanie robocizny, zakupionego sprzętu oraz nabytych materiałów
• zgłaszanie robót budowlanych do odbioru

Wymagania

• znajomość prawa budowlanego
• znajomość programów do kosztorysowania
• mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
• doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane doświadczenie przy pracach wyburzeniowych
• gotowość do pracy zarówno stacjonarnie jak i w terenie
• czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie - do uzgodnienia indywidualnie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą atmosferę pracy.

Poszukujemy osoby posiadającej wiedzę, doświadczenie i chęć pracy w budownictwie o dużych zdolnościach organizacyjnych . Praca będzie przebiegać częściowo stacjonarnie (biuro w Bielsku – Białej) częściowo w terenie na realizowanych kontraktach.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)