Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Asystent ds. logistyki z językiem hiszpańskim

Lift.up
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. Logistyki z językiem hiszpańskim. Twój główny obszar odpowiedzialności będzie obejmować wsparcie logistyki na rynku hiszpańskim z naszego biura zlokalizowanego w Krakowie. Nie wymagamy doświadczenia w logistyce – nauczymy wszystkiego od podstaw.

Wymagania

- Dbałość o dogodny termin wysyłki towaru do Klienta,
- Umiejętność obsługi MS OFFICE,
- Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie powyżej komunikatywnym w mowie i piśmie,
- Mile widziana znajomość języka angielskiego,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Dokładność i dbałość o jakość świadczonych usług.

Zadania:
- Koordynacja ruchów towaru,
- Dbałość o poprawny obieg dokumentów,
- Wsparcie kierownika magazynu w Hiszpanii oraz biura logistyki w Polsce,
- Monitorowanie czasu dostawy, kosztów oraz jakości świadczonych usług transportowych,
- Współpraca z Klientami oraz Działem Technicznym w celu zapewnienia terminowego montażu instalacji,
- Wdrażanie działań mających na celu optymalizację procesów transportowych.

Oferujemy

- Pełne wdrożenie w procesy logistyczne – nie wymagamy doświadczenia
- Możliwość rozwoju zawodowego w branży fotowoltaicznej i logistycznej
- Pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością wyjazdów służbowych do Hiszpanii
- Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 8-16
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Biuro z parkingiem w centrum miasta
- Owocowe czwartki
- Brak dresscode.