Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży z Językiem Hiszpańskim

WOST S.A.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie.
Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa.

Zadania:
Obsługa aktualnej bazy klientów
Rozwój sprzedaży - poszukiwanie nowych rynków
Umiejętne budowanie i utrzymywanie długotrwałych partnerskich relacji z Klientami
Przygotowywanie ofert cenowych na bazie Polityki Cenowej
Ścisła współpraca z działem Produkcji, Logistyką
Praca w Systemie klasy ERP
Administrowanie obiegiem dokumentów

Wymagania

Biegła Znajomość języka Hiszpańskiego
Biegła znajomość MS Office
Umiejętność analitycznego myślenia
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność współpracy oraz efektywnej komunikacji
Dobra organizacja pracy
Komunikatywność i otwartość

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży oraz komunikatywna znajomość j.angielskiego.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz premiowy system nagród
Interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach
Samodzielność w działaniu
Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
Szkolenia produktowe , oraz sprzedażowe
Szkolenia językowe w godzinach pracy
System pracy (pon.– pt. / godz.:7-15 lub 8-16 lub 9-17)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)