Specjalista ds. social mediów, Wieliczka

HR Project Sp zoo
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy Specjalisty ds. social mediów (Wieliczka)

Social media nie mają przed Tobą tajemnic? W takim razie ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki:
– przygotowywanie postów
– aktywność na FanPage’u i na forach branżowych/ grupach tematycznych,
– analiza wpływu reklam na profilach społecznościowych
– odpowiedzialność za prowadzenie social mediów firmowych
– kontakt online z klientami
– działania z zakresu marketingu i PR
– monitorowanie opinii w Internecie
– tworzenie tekstów/ wpisów

Czego wymagamy?
– wykształcenia wyższego lub osoby w trakcie studiów
– doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie lub wiedza na temat branży budowlanej
– znajomości social mediów oraz śledzenia aktualnych trendów
– otwartości na nowości i wyzwania, kreatywności
– komunikatywnej znajomość języka angielskiego
– mile widziana znajomość narzędzi typu Google Analytics, Brand 24 i inne

Oferujemy ciekawe, różnorodne zadania oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę!

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)