Stanowisko: Młodszy Handlowiec - Branża Beauty i Spa

Biuro Tanich Porad Prawnych
  • Kraków, małopolskie

Inny

Umowa zlecenie

Biuro Tanich Porad prawnych z siedzibą w Krakowie ul. Słoneckiego 4/24 ; 31-417 Kraków

Zatrudni osobe stanowisko Młodszy Handlowiec ds kontaktów z branżą beauty i spa

Opis stanowiska:
Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko Młodszego Handlowca, która będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z firmami zewnętrznymi z branży beauty i spa. Osoba na tym stanowisku będzie działać jako ambasador naszej firmy, budując trwałe relacje biznesowe i wspierając rozwój naszego portfolio klientów.

Obowiązki:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży beauty i spa poprzez działania sprzedażowe i marketingowe.
- Budowanie i utrzymanie długoterminowych relacji z klientami, dostosowując nasze oferty do ich indywidualnych potrzeb.
- Monitorowanie rynku i analiza trendów w branży beauty i spa w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
- Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy.
- Realizacja ustalonych celów sprzedażowych i raportowanie wyników.

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży beauty i spa.
- Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych.
- Znajomość rynku beauty i spa oraz aktualnych trendów.
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
- Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
- Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

- Pracę w dynamicznym zespole w branży beauty i spa, gdzie będziesz mieć możliwość rozwijania swojej kariery.
- Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego.
- Pakiet benefitów, w tym opiekę zdrowotną i karty sportowe.
- Możliwość uczestnictwa w branżowych szkoleniach i konferencjach.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji i zainteresowaniem branżą beauty i spa, posiadającą umiejętności handlowe i chęć rozwoju, czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o przesłanie CV wraz @ w temacie wiadomości wpisując "Aplikacja - Młodszy Handlowiec - Beauty i Spa".
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)