Praca dla księgowej

NZOZ Centrum Medyczne
  • Pilica, śląskie pow. zawierciański

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Kompleksowe prowadzenie bieżącej dokumentacji pracowniczej
Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników;
Pełna obsługa systemu kadrowo-płacowego;
Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT;
Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac dla pracowników oraz dla osób świadczących usługi w ramach umów cywilnoprawnych;
Obsługa zajęć komorniczych i współpraca z kancelariami komorniczymi;
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
Udział w projektach HR;
Archiwizacja dokumentów.

Wymagania

Pełna wiedza z zakresu prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych, dokonywania rozliczeń z ZUS, US, PFRON, PPK;
Znajomość przepisów prawa dotyczących zatrudniania obcokrajowców oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności;
Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach HR;
Mile widziane doświadczenie w pracy w branży medycznej
Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
Dobra organizacja pracy własnej;
Umiejętność pracy zespołowej.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)