Księgowa

Biuro rachunkowe
  • Lublin, lubelskie

Księgowy

Umowa o pracę

Biuro Rachunkowe specjalizujące się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo – płacowej podmiotów gospodarczych, działających na terenie Polski, o różnorodnych profilach działalności, świadczące usługi zarówno dla spółek prawa handlowego, spółek osobowych jak również przedsiębiorców działających jako osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

- specjalisty ds. księgowości

Formy zatrudnienia:
- umowa o pracę,
- umowa zlecenie,
- inna.

Zakres obowiązków:
- Księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych, kosztowych, PK
- Weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym, podatkowym i zgodności z procedurami Spółki
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz rozliczanie środków trwałych w budowie
- Weryfikacja rejestrów VAT z dokumentami źródłowymi, kontrola obowiązków vat, sprawdzanie statusu podatnika
- Pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
- Przygotowywanie raportów oraz analiz

Oczekiwania:
- Wykształcenie o kierunku finanse – rachunkowość lub pokrewne.
- Znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego.
- Mile widziane doświadczenie w księgowości.
- Znajomość obsługi programu księgowego.
- Odpowiedzialność za powierzone zadania, dokładność i rzetelność w zakresie powierzonych obowiązków
- Chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.

Warunki pracy:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w gronie miłych
i przyjaznych ludzi, oparte na współpracy.
- Pomoc i wsparcie doradców.
- Zapewnienie rozwoju i ponoszenia kwalifikacji.
- Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
- Miejsce pracy w centrum miasta.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia zawodowego.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)