Kierowca autobusu Tychy

PKM Tychy
  • Tychy, śląskie

Kierowca

Umowa o pracę

Skieruj swoją karierę na właściwą linię:

Wybierz ambitny kurs: Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach należy do liderów transportu publicznego w Polsce od lat dbamy o najwyższą jakość naszej pracy w trosce o środowisko i jakość życia w regionie. Codziennie ponad 350 naszych pracowników dba o to, aby 50 tysięcy pasażerów bezpiecznie dotarło do celu. Nie boimy się wytyczać ambitnych celów i testować innowacyjne rozwiązania. Poszukujemy najlepszych wzorców w Europie i sami dzielimy się doświadczeniami. Dzisiaj Twoje pomysły i zaangażowanie pozwolą pokonać kolejny etap w rozwoju naszej firmy. Wzmocnij nasz zespół w drodze do sukcesu.

Twoje zadania:

-odpowiedzialność za pasażerów i powierzone mienie,
-punktualność i zorientowanie na pasażera,
-umiejętność podejmowania decyzji w warunkach stresu.

Co oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia u lidera komunikacji miejskiej na Śląsku,
-konkurencyjne wynagrodzenie
-bogaty pakiet socjalny
-premie okolicznościowe
-dopłata do wypoczynku pracowników i ich rodzin,
-preferencyjne warunki korzystania z komunikacji miejskiej dla pracowników i ich rodzin,
-firmowa kasa pożyczkowa,

Twoje przewagi:

-aktualne prawo jazdy kat. D i świadectwo kwalifikacji lub prawo jazdy kat. B i gotowość do zdobycia uprawnień (finansujemy kurs na prawo jazdy kat. D)
-mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy,
-wysoka kultura osobista.

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres @

Organizator procesu rekrutacji zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Państwa dane osobowe przetwarzamy na podstawie przepisów Ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prosimy w CV o niezamieszczanie innych danych osobowych niż: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, wskazane przez Państwa dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Klauzula informacyjna i Polityka prywatności są dostępne na - w zakładce RODO.

Jeżeli chcą Państwo zezwolić nam na wykorzystywanie swojego CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w PKM TYCHY prosimy o zamieszczenie w swoim CV poniższej zgody:

Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie danych z przesłanego dokumentu CV na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych w PKM TYCHY do czasu wycofania niniejszej zgody.

WAŻNE! W dowolnym momencie przysługuje Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia zgody.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)