Spawacz

Energorem Gorzów Sp. z o.o.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zadania:

• Spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów, elementów ciśnieniowych.
• Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi.

Wymagania

• Praktyczna umiejętność spawania.
• Uprawnienia spawalnicze 111, 135, 141.
• Umiejętność spawania stali niskowęglowych, średnio i wysokowęglowych.
• Posiadanie certyfikatów według PN-EN-ISO 9606.
• Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich oraz pomiarowych.
• Dobra organizacja czasu pracy, dokładność.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie z polskim kapitałem.
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy.
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ZFŚS, ubezpieczanie na preferencyjnych warunkach.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)