Praca w Kuchni/Pomoc Opiekunom w Żłobku

Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze
  • Gliwice, śląskie

Opiekun

Umowa zlecenie

Nowo powstały żłobek w Gliwicach – Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze, to nowoczesna placówka, w której stawiamy na rozwój dziecka, personelu oraz rodziców. Zapraszamy do współtworzenia niezwykłego miejsca, które w sposób systemowy tworzy innowacyjne środowisko rozwoju, łączące tradycję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem, gdzie wszystko jest możliwe, a wyzwania traktowane są jako szansę samodoskonalenia. Jesteśmy nastawieni na zwiększanie kwalifikacji naszej kadry, przygotowani i ukierunkowani na rozwój osobistych i psychologicznych kompetencji personelu, pozwalających zmieniać rzeczywistość poprzez: kursy, szkolenia i dedykowane warsztaty. Tu dzieci czują się kochane, akceptowane i szczęśliwe, a rozwój wspiera: filtrowana woda, która piją, oczyszczone powietrze którym oddychają, muzyka, która wypełnia przestrzeń. Miejsce zaprojektowane z pasji do rozwoju, przez ludzi z pasją do ludzi, aby inspirować inwencję Naszych Dzieci, wydobyć z Nich moc i siłę, uśmiech i wiarę we własne możliwości i w drugiego człowieka.

Aktualnie poszukujemy osoby z pasja do rozwoju na stanowisko:

Osoby pracującej w kuchni, wykonującej działania porządkowe, wspomagającej personel opiekuńczo- wychowawczego

Warunki pracy :

1. Codziennie (pn-pt) gł. w godzinach 10:00-15:00,

2. Miejsce pracy: Centrum Edukacyjno-Opiekuńcze, Wiejska 21

3. Wielkość obiektu 3 piętra + klatka schodowa – ok 300 m2 ( kuchnia na 1 p.)

Zakres obowiązków:

-Obsługa kuchni (mycie naczyń, przygotowywanie posiłków, roznoszenie posiłków do sal, utrzymanie porządku, utrzymanie sprzętów w czystości ).

-Ścisła współpraca z personelem zatrudnionym w Centrum Edukacyjno-Opiekuńczym(CEO), pomoc bieżąca przy czynnościach porządkowych, wspomaganie w działaniach opiekuńczych

-Utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania.

-Dbałość o ogólny ład i porządek na terenie całego obiektu w razie potrzeby.

Od kandydatów oczekujemy:

-stan zdrowia pozwalający na pracę na stanowisku osoby w kuchni, sprzątającej

-nieposzlakowana opinia

-niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego umyślne przestępstwo skarbowe)

-obowiązkowość, rzetelność, sumienność, dokładność

Oferujemy

-Możliwość współtworzenia niezwykłego miejsca

-zakładane różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, samozatrudnienie)

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przyjaznym miejscu i miłej atmosferze,
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)