Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

KOBOS S.J.
  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Handlowiec

Umowa o pracę

Nowopowstały salon samochodowy TOYOTA KOBOS w Nowym Targu poszukuje do pracy osoby na stanowisko:
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych (Nr ref.: DDSSU/NT/2023)
Miejsce pracy- Nowy Targ, ul. Lotników 5B.

Opis stanowiska:
Bezpośrednia sprzedaż samochodów używanych
Prowadzenie transakcji odkupów samochodów używanych w rozliczeniu
Prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji (zakup i sprzedaż)
Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów
Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji
Zakup samochodów ze źródeł zewnętrznych
Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie (wykształcenie o profilu technicznym, ekonomicznym będzie dodatkowym atutem)
Doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych
Doświadczenie przy szacowaniu wartości rynkowych pojazdów z wykorzystaniem systemu Eurotax
Kwalifikacje handlowe i biznesowe, bardzo dobra organizacja pracy własnej
Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
Dobra znajomość pakietu MS Office
Zorientowanie na realizację wyniku i założonych celów sprzedaży
Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista
Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane.

Oferujemy

Rozwojową praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
Motywacyjny system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników
Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
Cykl regularnych szkoleń
Partnerską atmosferę środowiska pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego: . Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)