Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Praktyki w Dziale HR i Administracji

Morele.net
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy, ambitnej i zaangażowanej osoby chcącej odbyć miesięczne
bezpłatne praktyki w naszym Dziale HR i Administracji.

TWOJE ZADANIA:
Nie wymagamy od Ciebie dużego doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności.

wsparcie w realizacji procesów HR i Administracji w firmie
koordynacja i archiwizacja dokumentów i wniosków
bieżące wsparcie całego działu HR i Administracji

preferowani studenci administracji biurowej, HR, ZZL
jesteś dyspozycyjny kilka godzin dziennie

OFERUJEMY
zdobycie doświadczenia zawodowego, które znacznie ułatwią Ci później start w życiu zawodowym
praktykę w wymiarze 160h
nieformalną atmosferę odbywania praktyk w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowania
ciekawą i pełną wyzwań praktykę w biurze o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji w Krakowie