Agent / Agentka nieruchomości!

Biuro Nieruchomości
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
aktywne pozyskiwanie i tworzenie ofert nieruchomości (rozmowy telefoniczne, spotkania),

obsługa klientów,

prezentacje nieruchomości,

obsługa transakcji.

Nasze wymagania:
zaangażowania, otwartości, komunikatywności,

dyspozycyjności,

motywacji do pracy, samodyscypliny,

umiejętności organizacji pracy własnej, oraz do pracy zespołowej,

odpowiedzialności,

mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta.

To oferujemy:
pracę w zgranym zespole, w "rodzinnej" atmosferze,

szkolenie przygotowujące Kandydatów do pracy,

szkolenia podnoszące kwalifikacje,

elastyczne warunki zatrudnienia oraz pracy,

dla osób z doświadczeniem - indywidualne warunki.

Benefity:
elastyczny czas pracy

spotkania integracyjne

kawa / herbata

parking dla pracowników

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klazulą o ochronie danych osobowych.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)