Opiekunka w Żłobku Maluszkowo w Jasionce

Żłobek Maluszkowo Jasionka
  • Trzebownisko, podkarpackie pow. rzeszowski

Opiekun

Umowa o pracę

Żłobek Maluszkowo w Jasionce zaprasza do rekrutacji na stanowisko:
Opiekunki w Żłobku

Poszukujemy osoby kreatywnej, energicznej, z ciekawymi pomysłami i z zamiłowaniem do pracy z małymi dziećmi.

Zakres obowiązków:
- Opieka nad dziećmi,
- Codzienne czynności higieniczne, karmienie dzieci,
- Prowadzenie zajęć i zabaw z dziećmi,
- Przygotowanie sal do prowadzenia zajęć,
- Inne prace, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania placówki.

Wymagania

- Ukończony kurs „Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym” w wymiarze min. 280 godzin z certyfikatem lub ukończone policealne studium dla opiekunek
- Doświadczenie w pracy z dziećmi
- Ważna książeczka sanepidu

Oferujemy

- Zatrudnienie na pełen etat
- Wsparcie merytoryczne,
- Przyjazną i serdeczną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)