Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.04.2024

Sekretarka medyczna

Państwowy Instytut Medyczny MSWiA
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Państwowy Instytut Medyczny MSWiA zatrudni

sekretarkę medyczną/ sekretarza medycznego

Główne zadania:

obsługa administracyjna Kliniki, wspomaganie pracy Kliniki poprzez zapewnienie sprawnego przebiegu informacji oraz wspieranie pracy kierownictwa Kliniki w czynnościach administracyjnych, a także zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej.

Od kandydatów oczekujemy:
wykształcenia średnie lub wyższe,
bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie Microsoft Office (Word, Excel) oraz obsługi Internetu.
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładach opieki zdrowotnej oraz znajomość programu CliniNet.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV za pośrednictwem formularza lento.
Odpowiadamy tylko wybranym kandydatom.
Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informuję, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych i dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PIM MSWiA Warszawie, ul. Wołoska 137 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.