Specjalista d/s obsługi klienta

DUAPOL
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa zlecenie

Opis oferty pracy:
DUAPOL- to nowoczesna marka działająca od 5 lat na polskim rynku w rekrutacji i pozyskiwaniu Pracowników dla dużych, średnich i małych firm w różnych branżach. Grupa specjalizująca się: wynajmem, zatrudnianiem i leasingiem pracowników ze wschodu.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy: -kandydata /ki na stanowisko:

SPECJALISTA D/S. pozyskiwania klientów – POSZUKIWANIA KONTRAHENTÓW DO WSPOŁPRACY, Miejsce pracy: OLSZTYN

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie kontrahentów, pod podpisanie kontraktów ( z różnych branż)
• Prowadzenie bazy kontrahentów - aktywnych i potencjalnych.
• Kontakt telefoniczny z obecnymi i nowymi kontrahentami
• Terminowe raportowanie i planowanie pracy.
• Realizację założonych planów.
• Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Oczekiwania:

• Komunikatywność – łatwość nawiązywania relacji z ludźmi.
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności w działaniu oraz umiejętności pracy w zespole.
• Kreatywność
• Podstawy obsługi MS Office (Word, Excel)
• Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
• Doświadczenie na stanowisku (atut)

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• Niezbędne narzędzia do wykonywania powyższych zadań.
• Stałą możliwość pracy i rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy
o przesłanie aplikacji w postaci CV, na adres email :

*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)