Specjalista ds. Wdrożeń - Netrix S. A.

Netrix S. A.
  • Rzeszów, podkarpackie

Informatyk

Umowa o pracę

W Netrix S.A. poszukujemy do naszego dynamicznego zespołu osoby do pracy w charakterze:

 Specjalisty ds. Wdrożeń.

Miejsce zatrudnienia znajduje się w nowym biurowcu, zlokalizowanym w rzeszowskiej strefie Dworzysko, zaledwie 4 km w linii prostej od centrum Rzeszowa!
Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, wraz z pakietem medycznym i sportowym.

Zakres obowiązków:
 Analiza potrzeb oraz wymagań biznesowych i technicznych Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań.
 Konfiguracja oraz personalizacja systemu Comarch ERP XL i/lub Comarch ERP Optima.
 Szkolenia użytkowników z obsługi systemu.
 Wsparcie techniczne i merytoryczne (zdalnie lub w siedzibie Klienta).
 Udział w realizacji projektów wdrożeniowych.

Wymagania

 Wykształcenie o profilu informatycznym, ekonomicznym lub pokrewne.
 Ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych oraz baz danych.
 Znajomość SQL pozwalająca na samodzielną pracę.
 Znajomość języka angielskiego.
 Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne.
 Komunikatywność.
 Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
 Znajomość specyfiki pracy polegająca na wdrażaniu oprogramowania klasy ERP.
 Doświadczenie we wdrażaniu obszarów działalności tj. Księgowość, Kadry i Płace, Produkcja, Logistyka, Handel.
 Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

 Umowę o pracę.
 Stabilne warunki wynagrodzenia adekwatne do umiejętności.
 Niezbędne narzędzia pracy.
 Liczne wyzwania zawodowe oraz dużą samodzielność w pracy.
 Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami.
 Możliwość uczestnictwa w szkoleniach.
 Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań.
 Pracę w zgranym zespole.
 Imprezy integracyjne.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)