Inżynier robót elektrycznych - Jasło

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW, Sp. z o.o. w Jaśle
  • Jasło, podkarpackie pow. jasielski

Budowlaniec

Umowa o pracę

ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW Spółka z o.o. w Jaśle zatrudni inżyniera robót elektrycznych.
Oferta kierowana głównie dla osób z terenu Krosna, Jasła i okolic. Z uwagi na planowane prace w Warszawie możliwość zatrudnienia osób również z tamtego rejonu.

Opis stanowiska
Nadzorowanie prac montażowych instalacji elektrycznych w obiektach, budowlanych – energetycznych i przemysłowych• Analiza dokumentacji technicznej na roboty planowane lub wchodzące do realizacji• Dobór i koordynacja dostaw materiałowych• Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań• Udział w sporządzaniu dokumentacji technicznej instalacji elektrycznych i wycen kosztorysowych. dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
• Miejsce pracy – w zależności od potrzeb realizacji inwestycji

Wymagania

wykształcenie techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)• I lub II stopień studiów, znajomość języka angielskiego stopniu umożliwiającym komunikację• prawo jazdy kat. B• mile widziane uprawnienia SEP• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (umowa o pracę), pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie o ogólnopolskim zasięgu, w gronie profesjonalistów z doświadczeniem w projektach realizowanych w kraju i za granicą, udział w realizacji interesujących przedsięwzięć , przyjazną atmosferę pracy , narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów• kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania, narzędzia niezbędne do pracy- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych, atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej), zapewnione zakwaterowanie, zwrot kosztów z tytułu odbywania podróży służbowych.
kontakt mailowy: @

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW Sp z o.o. w Jaśle (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.

Informujemy, że Administratorem danych jest ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW Sp. z o.o. w Jaśle . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Dodana
Wygasa (za 2 dni)