Specjalista ds. analizy danych

GC Energy
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

GC Energy działa w sektorze inwestycji przemysłowych w kraju i za granicą. Specjalizujemy się w montażu aparatury kontrolno-pomiarowej, automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Braliśmy udział w budowach wielu elektrowni, w tym atomowej, budowach terminali LNG oraz wielu inwestycjach przemysłu petrochemicznego. Od kilku lat działamy również dla branży IT i automotive.

Stanowisko: Specjalista ds. analizy danych

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferujemy

• umowę o pracę lub kontrakt B2B,
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
• prywatną opiekę medyczną LuxMed,
• bonusy pieniężne za osiągnięcie celów,
• bezpłatne lekcje j. angielskiego,
• wyjazdy integracyjne,

Zakres obowiązków:
• tworzenie mierników i rozliczanie efektywności projektu,
• opracowywanie zasad, wytycznych oraz dokumentów do raportowania postępów projektu,
• przygotowywanie raportów dotyczących postępu prac na projekcie,
• prowadzenie spraw związanych ze sprawozdawczością, kontrolą oraz monitoringiem projektów,
• prowadzenie dokumentacji dotyczącej projektów i dbanie o jej aktualność,
• rewizja oraz raportowanie odchyleń w realizacji projektów,
• analizowanie dokumentacji technicznej związanej z projektami,
• wprowadzanie danych technicznych do systemu wewnętrznego firmy,
• kontakt z pracownikami na projekcie,
• współpraca z innymi działami w celu zapewnienia prawidłowego rozliczenia projektów,

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• biegłość w obsłudze programu Excel,
• bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
• umiejętność pracy w zespole,
• zdolność analitycznego myślenia i podejmowania samodzielnych decyzji,
• umiejętności zarządzania projektami,
• mile widziana znajomość materiałów stosowanych w budowie instalacji elektrycznych.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)