Kierownik Recepcji

Pensjonaty Międzyzdroje
  • Międzyzdroje, zachodniopomorskie pow. kamieński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Poszukujemy pracowników na stanowisku Kierownika recepcji w nowo otwartym pensjonacie w Międzyzdrojach

Obowiązki min. :

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
- dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dokładność i sumienność
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- okres próbny - umowa o pracę 3 miesiące/na stałe

Wymagania

- podstawy zarządzania zasobami ludzkimi
– mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku
– miła aparycja i chęć do pracy
- prawo jazdy kat B

Oferujemy

– możliwość długotrwałej współpracy (umowa o pracę /kontrakt )
– atrakcyjną stawkę godzinowa
– pracę w miłej atmosferze ,mieszkanie służbowe

Cv proszę wysłać na adres
Lub kontakt 506-04-75-43
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)