Monter/Elektromonter

Firma Fotowoltaiczna
  • Suchy Las, wielkopolskie pow. poznański

Monter

Umowa o pracę

Nasza firma z branży energii odnawialnej w Polsce poszukuje do swojego zespołu pracowników .Oprócz fotowoltaiki zajmujemy się również wykonywaniem przyłączy elektroenergetycznych oraz linii kablowych wykonywaniem instalacji elektrycznych w budynkach handlowych, biurowych, magazynowych oraz w domach jednorodzinnych.

Szukamy :

Monterów

Elektryków

Praca od poniedziałku do piątku zazwyczaj w kilkudniowych delegacjach na terenie całej Polski. Weekendy zawsze spędzamy w domu.

Zakres obowiązków:

pomoc przy montażu konstrukcji i paneli PV wg wytycznych,

pomocnicze prace związane z instalacja okablowania DC

skręcanie, planowanie, rozmieszczanie i montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych,dachowych

Wymagania

dyspozycyjność do wyjazdów delegacyjnych

(delegacje od poniedziałku do piątku - cała Polska)

weekendy zawsze wolne', dla chętnych praca na miejscu w weekendy zawsze jest.

nienaganne podejście do pracy,

umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i pracą w zespole

Mile widziane:

doświadczenie monterskie

prawo jazdy kat. B

uprawnienia elektryczne SEP

doświadczenie w pracach elektrycznych przy PV,

Oferujemy :

pracę w delegacjach, zawsze 1 tydzień w m-cu praca na miejscu na terenie Poznania i okolic

zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy, uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym

(wynagrodzenie dla Monterów zaczyna się od 5500 tysiąca w górę )

wynagrodzenie dla doświadczonych elektryków - negocjowane na spotkaniu uzależnione od doświadczenia

narzędzia do pracy z wysokiej półki i samochód służbowy dla ekipy monterskiej, odzież roboczą.

rozwój i szkolenie w kierunku elektrycznym dla zainteresowanych

dla chętnych szkolenie z zakresu uprawnień elektrycznych

możliwość awansu w strukturze firmy na Lidera i Brygadzistę

parking dla pracowników

dodatkowe ubezpieczenia

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)