Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Ogłsozenie o pracę - pilarz

Ośrodek Transportu Leśnego
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

DYREKTOR OŚRODKA TRANSPORTU LEŚNEGO
OGŁASZA NABÓR ZEWNĘTRZNY NA STANOWISKO
Pilarz
1. Organizator naboru:
ul. Szpitalna 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 732 37 88, e-mail: @
2. Adresaci naboru:
Rekrutacja skierowana jest do osób posiadających odpowiednie kwalifikacje.
3. Opis stanowiska (zakres ważniejszych zadań):
1) prace związane z pozyskaniem drewna (m.in. usuwanie drzew niebezpiecznych, pomoc na
powierzchni, gdzie prace wykonują maszyny np. Harwester),
2) hodowla lasu (m.in. pielęgnowanie lasu, w tym wykaszanie powierzchni wykaszarką)
3) prace porządkowe wokół obiektów należących do Ośrodka Transportu Leśnego
4. Wymagania obligatoryjne (podstawowe):
1) ukończony kurs Pilarz-Drwal
2) prawo jazdy kat. B
5. Wymagania dodatkowe (preferowane):
1) umiejętność pracy w zespole
6. Oferowane warunki:
- praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
- praca w stabilnej i dobrze zorganizowanej firmie,
- świadczenia socjalne.
7. Miejsce wykonywania pracy:
Rejon obejmujący teren RDLP Szczecin.
8. Wymagane dokumenty:
1) list motywacyjny, opatrzony własnoręcznym podpisem,
2) CV zawierające informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Kodeks pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie,
kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, opatrzone własnoręcznym
podpisem,
3) kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dodatkowe kwalifikacje zawodowe
oraz przebieg pracy zawodowej, opatrzone własnoręcznym podpisem (oryginały do wglądu
podczas rozmowy kwalifikacyjnej),
4) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie do celów rekrutacji danych osobowych szczególnej kategorii, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (ujawniających pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej tej osoby), jeżeli kandydat zamierza z własnej inicjatywy przekazać te dane do celów rekrutacji - (załącznik nr 1),
5) kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP (załącznik nr 2),
6) do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy.
9. Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 31.12.2022 r., do godz. 15:00,
- osobiście, w zamkniętej kopercie, w sekretariacie OTL w godzinach 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
- elektronicznie,
- pocztą tradycyjną na adres: Ośrodek Transportu Leśnego ul. Szpitalna 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski (o dacie wpływu decyduje data stempla pocztowego).
Każda z form przesłania ofert powinna być opatrzona klauzulą:
„Nabór na stanowisko – pilarz”
10.Informacje dodatkowe:
1. Złożone dokumenty będą podlegały ocenie formalnej i merytorycznej.
2. Dyrektor OTL zastrzega sobie prawo do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.
3. Dyrektor OTL informuje, że nie odsyła dokumentów aplikacyjnych, jeśli kandydat nie zaznaczy tego w ofercie. Nieodesłane dokumenty będą trwale zniszczone po upływie 2 tygodni od daty zakończenia postępowania rekrutacyjnego. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie naboru, zostaną dołączone do jego akt
osobowych.
4. Dyrektor OTL zastrzega sobie możliwość unieważnienia naboru na każdym etapie,
bez podania przyczyny.
5. Dyrektor OTL nie zwraca kandydatom kosztów związanych z rekrutacją.
Do udzielania informacji w sprawie naboru upoważniona jest Pani Anna Koziołek –
Kierownik Działu Pracowniczo-Administracyjnego.
Załączniki do ogłoszenia:
1. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
szczególnych kategorii danych z art. 9 ust. 1 RODO.
2. Kwestionariusz osobowy kandydata na pracownika LP.
3. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.