Asystent/ka Działu Handlowego / Back office

WOST S.A.
  • Rzeszów, podkarpackie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa.

Zakres obowiązków:
- kompleksowe wsparcie zespołu sprzedaży
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
- gromadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami
- przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych oraz prezentacji

Nasze wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- komunikatywność i orientacja na pracę zespołową
- biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
- znajomość programu Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym
- umiejętność organizacji własnego czasu pracy i dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji

Oferujemy

- samodzielność w działaniu
- konkurencyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
- interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOST zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)