Młodszy Księgowy, Kraków

HR Project Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy Młodszego Księgowego (Kraków).

Zakres obowiązków:
-wsparcie w organizacji, koordynacji, monitorowaniu kwestii księgowych i podatkowych firmy,
-wprowadzanie wyciągów bankowych,
-zarządzanie fakturami, parowanie z płatnościami,
-bieżący nadzór nad ewidencją dokumentów księgowych,
-przygotowywanie potwierdzenia sald z kontrahentami,
-uczestnictwo w innych działaniach związanych z funkcjonowaniem działu księgowości,
- współpraca z przedstawicielami innych działów,

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
- umiejętność zarządzania czasem,
- dobra znajomość programu księgowego – Comarch Optima a w szczególności modułu Kasa/Bank,
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office – Excel, Teams, Outlook,
- umiejętność sprawnej obsługi komputera,
- min. podstawowa znajomość zagadnień księgowych,
- komunikatywność, umiejętność pracy z zespole,
- bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office,

Oferujemy

- stabilne warunki pracy – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- system premiowy,
- pracę w dynamicznym zespole,
- możliwości rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 5 dni)