Praca dla sprzedawcy, Nowa Wieś

Delfin
  • Kęty, małopolskie pow. oświęcimski

Kasjer

Umowa o pracę

Tworzymy zgrany zespół w różnym wieku, za co zostaliśmy odznaczeni certyfikatem: Lider HR 2022.
Stawiamy na budowanie relacji i najlepszą obsługę klienta w okolicy.

Miejsce pracy: Nowa Wieś
Stanowisko:
• Sprzedawca kasjer (praca na stałe)
• Pomoc sprzedawcy (praca dodatkowa)

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę zlecenie na czas przyuczenia
- umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe)
- stawka podstawowa 3010zł brutto + premie uznaniowe do 900zł brutto
- wsparcie przez opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
- upominki świąteczne
- paczki okolicznościowe

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta i kasy fiskalnej
- dbanie o sklep zgodnie ze standardami sieci Delfin
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy
- ekspozycja towarów na sali sprzedaży

Mile widziane:
- ukończone 18 lat (warunek konieczny)
- doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym
- aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia
- osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności
- elastyczność do pracy na każdym dziale, w systemie dwuzmianowym i w weekendy (sobota i niedziela)

Jeśli jesteś zainteresowana/y- wyślij sms o pod numer: - o treści: Pracownik Nowa Wieś.- Oddzwonimy do Ciebie.
Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę z nami to od razu prześlij swoje cv jako załącznik.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)