Młodszy specjalista ds. zakupów, Kraków

Hr Project
  • Kraków, małopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy Młodszego specjalisty ds. zakupów.

Zakres obowiązków:

Kontakt z kontrahentami w Chinach (konieczna znajomość j. angielskiego);
Monitorowanie zamówień, łańcucha dostaw;
Analiza konkurencji;
Wyszukiwanie nowych produktów, testy;
Prace administracyjne, organizacyjne;

Wymagania

Wykształcenie średnie/ wyższe;
Doświadczenie w handlu, logistyce lub obsłudze klienta;
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Znajomość Pakietu MS Office (szczególnie Excel);
Prawo jazdy;
Komunikatywność, samodzielność, otwartość na nowe technologie, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

Umowę o pracę;
Przyjazną atmosferę pracy;
Możliwość korzystania z wypożyczanego sprzętu, hulajnóg, imprezy integracyjne, bilety na mecze w Krakowie;
Możliwość doskonalenia swoich umiejętności z j. angielskiego lub Pakietu MS Office;
Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)