Kierowca kat. C, monter

Elektroline S.A. Oddział w Polsce
  • Częstochowa, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- Obsługa samochodów ciężarowych z HDS lub z podnośnikiem koszowym
- Prace montażowe przy infrastrukturze tramwajowej.

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane: o kierunku elektrycznym lub mechanicznym)
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- zdolność koncentracji uwagi
- umiejętność logicznego rozumowania
- uzdolnienia techniczne
- dyspozycyjność czasowa w zakresie organizacji pracy i wyjazdów służbowych – warunek konieczny
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Zapewniamy:
• Pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
• Stabilność zatrudnienia
• Rozwój i szkolenia mające na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Miłą atmosferę w niezwykłym zespole współpracowników
• Pozapłacowy system benefitów
• PPK, prywatna opieka medyczna
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, współfinansowanego przez pracodawcę.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)