Specjalista ds. marketingu

HrProject
  • Kraków, małopolskie

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży elektronicznej z Krakowa poszukujemy Specjalisty ds. marketingu.

Obowiązki:
• Planowanie i monitorowanie kampanii w zakresie ustalonych budżetów;
• Współtworzenie i wdrażanie strategii B2C i B2B w kanale online i offline poprzez kampanie marketingowe, mające na celu wzmocnienie wizerunku marki i wzrost sprzedaży;
• Tworzenie i prowadzenie samodzielnych projektów marketingowych;
• Tworzenie materiałów wizerunkowych we współpracy z poszczególnymi osobami z działu graficznego i sprzedażowego;
• Koordynacja kanałów własnych firmy;
• Organizacja sesji zdjęciowych produktów z portfolio firmy;
• Tworzenie contentu na stronę i kanały własne;
• Współorganizacja eventów;
• Nawiązywanie i koordynowanie współprac wizerunkowych;

Oczekiwania:
• Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (w dziale marketingu lub agencji reklamowej);
• Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingu internetowego i zagadnień związanych z social mediami;
• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2;
• Doświadczenie w prowadzeniu i optymalizowaniu płatnych kampanii SoMe;

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie UOP lub B2B;
• Możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Praca w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa;
• Atrakcyjny system wynagrodzeń + system premiowy;
• Prywatna opieka medyczna;
• Narzędzia niezbędne do pracy;
• Możliwość udziału w szkoleniach;
• Możliwość rozwoju.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)