Specjalista ds. zakupów i logistyki

HRProject
  • Kraków, małopolskie

Logistyk

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży fotowoltaicznej poszukujemy Specjalisty ds. zakupów i logistyki.

Obowiązki:

dbanie o odpowiedni poziom stanów magazynowych oraz warunki zakupu;
nadzór nad obiegiem faktur towarowych i dokumentów magazynowych (FZ,PZ,WZ) w pr. Optima Comarch;
kontrola stanu magazynowego (profesjonalny magazyn zewnętrzny z obsługą);
znajdowanie najniższych cen zakupowych i pilnowanie przyznanych warunków rabatowych;
uczestnictwo w negocjacja cenowych wraz z zarządem;
porównywanie cen zakupowych u różnych dostawców, zamawianie towarów;
współpraca z działem realizacji i zaspokajanie ich potrzeb magazynowych;
obsługa floty firmowej: nowe auta w leasingu, należy pilnować terminów ubezpieczeń (umowa flotowa), pilnowanie realizacji przez kierowców terminów badań technicznych i przeglądów, zlecanie napraw;

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne kierunkowe;
doświadczenie zawodowe: w dziale zakupów lub sprzedaży zw. z instalacjami;
mile widziane: znajomość asortymentu hurtowni grzewczych, rynku instalacji grzewczych, kontakty z dostawcami;
bardzo dobra znajomość Excela, programu Comarch Optima, Asana, obsługa gmaila ;
umiejętności negocjacyjne, analityczne, precyzja i przywiązanie do detali, skrupulatność, umiejętność kreatywnego myślenia;

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
możliwości rozwoju, udziału w szkoleniach;
narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon;
możliwość użytkowania Karty Benefit.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)