Nauczyciel/Nauczycielka

Przedszkole Bright Child
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole Niepubliczne Bright Child poszukuje
nauczyciela z dyplomem pedagogiki:
przedszkolnej
przedszkolnej i wczesnoszkolnej
rewalidacyjnej
lub oligofrenopedagogiki

Opis stanowiska:
• Prowadzenie zajęć przedszkolnych zgodnie z programem nauczania
• Przygotowywanie planów pracy, scenariuszy zajęć i imprez okolicznościowych
• Prowadzenie obserwacji wychowanków i dokumentowanie jej według zasad ustalonych w przedszkolu
• Opieka nad grupą dzieci wspólnie z nauczycielem anglojęzycznym oraz native speakerem
• Realizowanie zadań statutowych oraz wykonywanie oferty edukacyjnej placówki na wysokim poziomie
• Współpraca z rodzicami
• Udział w posiedzeniach rady pedagogicznej oraz doskonalenie zawodowe

Oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe w obszarze pedagogiki przedszkolnej lub/i specjalnej
• Wysokie kompetencje dydaktyczne i interpersonalne
• Zaangażowanie, rzetelność i kreatywność
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność budowania dobrych relacji z dziećmi
• Wysoka kultura osobista
• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Pracę w nowoczesnej dwujęzycznej placówce edukacyjnej
• Miłą przyjazną atmosferę nastawioną na rozwój pracowników
• Wsparcie metodyczne i dydaktyczne
• Stabilną formę zatrudnienia
• Opiekę superwizyjną

Aplikacje - cv wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy kierować na adres: @
W Aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)